Verslui

Foxpay sąskaita verslui

.Atidaryti sąskaitą verslui itin paprasta ir patogu. Valdykite verslo sąskaitą mobilioje Foxpay programėlėje arba per web puslapį, kurio funkcionalumas pritaikytas apskaitą tvarkantiems darbuotojams ir įmonės vadovams. Palankūs įkainiai, integracijos galimybės su esamomis paslaugomis – terminalų tinklu, bank link paslauga ir daug kitų privalumų, kuriuos siūlome jūsų verslui.

 

Atsiskaitymas QR kodu

Tai puiki alternatyva kortelių skaitytuvui ar net kasos aparatui. Smulkiam ir vidutinam verslui pritaikyta atsiskaitymo sistema leis surinkti įmokas patogiau ir išmaniau. Klientas skenuoja QR kodą, įrašo reikiamą sumą ir tuomet yra nukreipiamas į visų Lietuvoje veikiančių bankų sąrašą. Pardavėjas yra iškart informuojamas apie gautą įmoką, o mokėjimai matomi mobilioje Foxpay programėlėje. 

Foxbox terminalų tinklas

Foxbox terminalų tinkle yra virš 70 įmonių, kurios leidžia savo darbuotojams įnešti grynuosius pinigus ar papildyti asmenines pinigines. Terminalų tinklas yra išdėstytas strategiškai patogiose lokacijose, todėl pasiekiamas daug lengviau nei banko skyriai. Mes teikiame ataskaitas numatytu laiku, atliekame pavedimus ir nuolat ieškome naujų partnerių.

 

Savitarnos terminalai verslui

Savitarnos terminalais jau naudojasi daugybė valstybinių ir privataus sektoriaus įmonių. Mūsų patirtis rodo, kad terminalas gali visiškai pakeisti kasininką, leidžia sutaupyti mažiausiai 40% darbo užmokesčio kaštų, ilginti darbo laiką, mažinti klaidas ir turėti skaidresnį verslą. Daugiau apie išmanaus kasininko galimybes sužinokite čia.