Savitarnos terminalai verslui

ic-selfcare-terminal

Išmanus kasininkas

Kaip manote, kas nutiktų, jei kasą jūsų įmonėje pakeistų savitarnos terminalas? Pritaikytas jūsų poreikiams, sujungtas su buhalterine sistema, dirbantis 24/7? Atsakymas paprastas – sutaupytumėte iki 40% kasos darbuotoją išlaikyti reikalingų kaštų, suteiktumėte patogesnį ir novatorišką būdą atsiskaityti, neturėtumėte klaidų ir palengvintumėte darbą buhalterijai.

Kaip tai veikia?

Mes pritaikysime ir suprogramuosime terminalą specialiai jums, teiksime ataskaitas, inkasuosime ir prižiūrėsime. Mes stebėsime terminalą per monitoringo sistemą, tad jums nereiks rūpintis jo priežiūra. Įsipareigojame reaguoti ir teikti techninę pagalbą. 24/7 veikiantis skambučių centras atsakys ir suteiks išsamią informaciją. Terminale galime sumontuoti įrangą priimančią atsiskaitymus grynaisiais pinigais, kortele, BAR kodo skenerį, ID kortelės skaitytuvą, grąžos įrangą.

Kainos ir galimybės

Kiekvienas atvejis unikalus ir individualus. Terminalo kaina priklauso nuo įrangos, pinigų srautų terminale ir programavimo darbų. Suskaičiavę šias sudedamąsias dalis, mes pasiūlysime jums mėnesinį mokestį, kuris nesikeis visą sutarties laikotarpį. Tad jūs neturėsite pradinių investicijų, o išmanus kasininkas gali aptarnauti klientus jau po poros mėnesių nuo mūsų pirmo pokalbio.

Įgyvendinti projektai

Mūsų klientai, kurie džiaugiasi išmaniais savitarnos terminalais, yra ligoninės, poliklinikos, oro uostai, muziejai, bibliotekos, draudimo bendrovės. Tai daugiau nei 100 terminalų tinklas visoje Lietuvoje ir 10 metų patirtis. Susitikime pokalbiui.