Pigūs ir momentiniai pavedimai

ic-payment-and-transfer

Nemokama sąskaita fiziniams asmenims

Atidaryti sąskaitą Foxpay nieko nekainuoja. Užtruksite vos kelias minutes ir galėsite naudotis visais Foxpay privalumais iškart. Dar daugiau – galite atsidaryti net kelias sąskaitas, sukurti jų pavadinimus ir tvarkyti savo finansus itin patogiai.

Nemokami pavedimai

SEPA pavedimai fiziniams asmenims yra visiškai nemokami. Jūs ne tik pervesite ar gausite pinigus daug greičiau, bet ir sutaupysite. Kam rinktis sudėtingus mokėjimų planus, jei galima naudotis tiesiog nemokamais pavedimais.

Privalumai verslui

Mes tikime, kad galime būti naudingi jūsų verslui. Apie palankius įkainius juridiniams asmenims sužinokite čia. Tačiau galimybių yra daug daugiau. Galbūt norite pridėti savo paslaugas programėlėje, išgirsti apie robotą kasininką ar Foxpay banklink įkainius elektroninei parduotuvei ir priimti įmokas QR kodu? Susitikime pokalbiui.

Vaiko sąskaita

Atidarykite sąskaitą vaikui ir ugdykite jo finansinį raštingumą. Jūs galėsite papildyti vaiko sąskaitą itin patogiai ir nustatyti išleidžiamų sumų limitus. Jūsų vaikas galės atsiskaityti virtualiose paslaugose, papildyti Labas, Pildyk, Ežys telefono sąskaitas, Steam ar Paypal pinigines ar atsiskaityti už pietus mokykloje ar atlikti pavedimus kitus pavedimus.

Greitas pinigų įskaitymas

Akimirksniu siųskite ir gaukite pavedimus Foxpay aplinkoje, o pavedimus tarp Foxpay ir kitų bankų matysite maždaug per 30min.