Mobilioji programėlė

ic-mobile-app

Piniginė telefone

Foxpay – tai mini bankas tavo telefone. Nemokami pavedimai, greitas ir paprastas sąskaitos papildymas, sąsajos su populiariausiomis pasaulio piniginėmis. Mes nuolat pildome privalumų sąrašą, tobuliname atsiskaitymo būdus ir visa tai kuriame Lietuvoje.

Saugumas

Jūsų pinigų saugumas mums yra svarbiausia. Elektroninius pinigus mes saugome Lietuvos banke, tai reiškia, kad garantuojame 100% pinigų draudimą.

Patogus sąskaitos papildymas

Papildyti Foxpay sąskaitą paprasta kaip du x du. Spausk mygtuką „Papildyti”, gali pasirinkti pageidaujamą sumą ir reikalingą banką. Per Foxpay banklink paslaugą pinigai tave pasieks akimirksniu visiškai nemokamai.

Grynieji per Foxbox terminalus

Jei nori Foxpay sąskaitą papildyti grynaisiais pinigais, tai gali padaryti per Foxbox terminalų tinklą. Jame daugiau nei 100 terminalų visoje Lietuvoje. Programėlėje pasirinkus mygtuką „Įnešti grynuosius”, sugeneruojamas vienkartinis kodas, kurį suvedus terminale galėsi įnešti pinigus į savo sąskaitą. Sąskaitoje pinigai atsidurs akimirksniu. Saugu, itin paprasta ir visiškai nemokama.

Įmokos per QR kodą

Atsiskaitymai per QR kodą yra išties puikus išradimas! Jei turi verslą, o kortelių skaitytuvas kainuoja tikrai per daug – mums laikas pasikalbėti. Visiškai nemokamai mes įdiegsime atsiskaitymą QR kodu, o klientai galės sumokėti iš bet kurio jiems tinkančio banko ar piniginės. Visus atsiskaitymus iškart matysi mobiliojoje Foxpay programėlėje.