Foxpay bankinė programėlė

 

Tai 100% skaitmeninė bankinė programėlė asmeniniams ir verslo poreikiams, kuri leidžia atlikti finansines operacijas ar atsidaryti IBAN sąskaitas neišėjus iš namų. Užtruksite vos kelias minutes ir galėsite naudotis visais Foxpay privalumais iškart. 

Atsisiųskite dabar ir išbandykite
visiškai nemokamai

Foxpay app privalumai

Papildykite sąskaitą greitai ir patogiai

Papildyti Foxpay sąskaitą itin patogu, tam nereikės atlikti pavedimo iš kito banko sąskaitos. Tiesiog spauskite mygtuką „Papildyti”, pasirinkite banką arba  VISA/Mastercard kortelę, suveskite duomenis ir atlikite pavedimą sau iš kito banko sąskaitos. 

SEPA pavedimai fiziniams asmenims yra visiškai nemokami.

Foxpay Mastercard
Foxpay programėlėje užsisakykite išankstinio papildymo Mastercard kortelę, su kuria galėsite saugiai keliauti, atsiskaityti internete, rezervuoti skrydžius ar viešbučius. Daugiau apie Foxpay Marstercard privalumus sužinokite čia.

Foxpay sąskaita verslui
Atidaryti Foxpay sąskaitą verslui galima neišėjus iš namų. Valdykite verslo sąskaitą mobilioje Foxpay programėlėje arba per web puslapį, kurio funkcionalumas pritaikytas apskaitą tvarkantiems darbuotojams ir įmonės vadovams. Palankūs įkainiai, integracijos galimybės su esamomis paslaugomis – terminalų tinklu, įmokų surinkimu el. parduotuvėms ir daug kitų privalumų, kuriuos siūlome jūsų verslui.

Atsisiųskite Foxpay programėlę ir išbandykite visiškai nemokamai: