Foxbox terminalų tinklas

ic-terminal-network

Daugiau nei 70 skirtingų paslaugų

Per Foxbox terminalus galite atlikti daugiau nei 70 skirtingų finansinių operacijų – persiųsti pinigus, papildyti elektronines pinigines, sumokėti mokesčius. Taip pat papildyti populiariausių operatorių telefonų sąskaitas, nusipirkti Steam kodų, sumokėti baudas ar įmokas už mokslus. Paslaugų įkainius galite rasti čia.

Galimybės verslui

Mes nuolat ieškome naujų galimybių ir paslaugų, tad prisijungti prie Foxbox terminalų tinklo ir integruoti verslą itin paprasta. Galime priimti įmokas, pagal duomenų apsikeitimo protokolą informuoti realiuoju metu, teikti atskaitas.

Foxbox terminalų tinklas

Terminalų didžiuosiuose miestuose

Paslaugos

D.U.K.

Foxbox – savitarnos terminalų tinklas, kuriame gali pasinaudoti daugiau nei 70 finansinių paslaugų. Papildyti el. pinigines, sumokėti mokesčius, nusipirkti žaidimų kodų – visa tai gali atlikti itin patogiai ir greitai. Foxbox terminalai priima mokėjimus tik grynaisiais pinigais.

Tai daugiau nei 100 terminalų tinklas visoje Lietuvoje. Ieškok Foxbox didžiausiuose prekybos centruose, parduotuvėse, autobusų ir traukinių stotyse ar bibliotekose. Dalis terminalų veikia visą parą. Foxbox lokacijų žemėlapį gali rasti čia.

Pirmas kartas? Naudotis Foxbox iš tiesų labai paprasta. Pirmiausia turėsi susirasti reikiamą paslaugą ir žinoti savo paskyros duomenis. Tarkime, jei nori papildyti SIM kortelę, tau reiks įvesti telefono numerį. O atliekant bankinį pavedimą prašome tavo (mokėtojo) ir gavėjo duomenų.

Prieš atliekant visas finansines operacijas grynaisiais pinigais, prašysime patvirtinti tavo tapatybę per Foxpay programėlę. Foxpay atsisiuntimui: iOS         http://bit.ly/FoxpayApple  arba Android http://bit.ly/FoxpayAndroid.

Susisiek su mumis el. paštu info@foxpay.lt ir mes padėsime išspręsti problemą, kaip įmanoma skubiau.

Bankai įskaito pavedimus skirtingu laiku, todėl viskas priklauso nuo to, kada buvo atliktas pavedimas ir patvirtinta siuntėjo tapatybė. Savaitgaliais ir švenčių dienomis pinigai nėra įskaitomi į gavėjo sąskaitą.

Atliktas pavedimas                                Apytikslis pinigų įskaitymas

23:00–9:30                                            11:15

9:30–12:00                                            13:45

12:00–14:30                                          16:15

14:30–16:00                                          17:45

16:00–23:00                                          9:00

Mokėjimai tarp SEPA-MMS sistemos dalyvių vykdomi realiu laiku, o į kitas įstaigas – 9:30, 12:00, 14:30 ir 16:30.

Foxbox terminale galima mokėti tik eurais.

Jei nori susigrąžinti pinigus, kol jie dar nepasiekė paslaugos teikėjo, užpildyk pinigų grąžinimo formą čia. paprašysime patvirtinti Tavo tapatybę, o mokėjimas pasieks sąskaitą per 3 d.d.