Įmokų surinkimas el. parduotuvėms​

Fiksuotas įkainis už vieną transakciją, jokių paslėptų mokesčių ir stabiliai veikianti sistema – mūsų klientai taip vardina pagrindinius Foxpay privalumus el. parduotuvėse.

Sužinokite daugiau: 

Bendradarbiaujame su

Jokių priverstinių sutarčių

Gaukite atsiskaitymus į jums patogaus banko sąskaitą ir tokiu periodiškumu, kaip patinka jums. Valdykite išmokėjimus patys arba tai nustatykite automatiniu būdu.
Integruokite Foxpay el. bankininkystės sistemą į savitarnos programėlę ar sąskaitas faktūras ir leiskite klientams sumokėti dar patogiau.

Priimkite mokėjimus telefonu per QR kodą
Tai puiki alternatyva kortelių skaitytuvui, kuria ne tik patogu naudotis, bet ir galima sutaupyti. Mūsų sistema leidžia klientui pačiam įrašyti mokėtiną sumą arba tai galite padaryti jūs. Tuomet nukreipia į visų bankų sąrašą. Apie kiekvieną atsiskaitymą sistema informuoja jus laišku ar trumpąja SMS žinute. Atsiskaitymus QR kodu galima integruoti į sąskaitas faktūras.

Atsiskaitymai kortelėmis
Savo el. parduotuvėe priimkite atsiskaitymus populiariausiomis VISA ar Mastercard kortelėmis. Pateiksime jums konkurencingą pasiūlymą, padėsime parengti dokumentus ir konsultuosime visais kylančiais klausimais.

Išbandykite Foxpay mokėjimo aplinką.

Paaukokite vienam iš mūsų klientų:

Mulan fondas

Redcross