D.U.K.

Atsidaryti Foxpay sąskaitą nieko nekainuoja. Programėlę atsisiųsti gali iš Google Play arba App Store parduotuvių. 

Tai yra privaloma visiems pagal Lietuvos respublikoje galiojančius įstatymus. Turime susipažinti, kad galėtume pradėti dalykinius santykius. Stengėmės, kad šis procesas būtų kuo paprastesnis, todėl užtruksi ne ilgiau, nei kelias minutes.

Kad galėtume atidaryti sąskaitą verslui, pirmiausia reikės atsidaryti Foxpay asmeninę sąskaitą. Tuomet galėsi patogiai keisti savo ar verslo sąskaitos valdymą, priskirti skirtingas roles darbuotojams ir atlikti pavedimus iš programėlės.

Tai padaryti labai paprasta. Įrašyk norimą sumą. Mes nukreipsime į visų Lietuvoje veikiančių bankų sąrašą, iš kurio pasirinksi sau tinkantį ir papildysi sąskaitą akimirksniu. Tai nieko nekainuoja.

Papildyti grynaisiais pinigais Foxpay sąskaitą galima visuose Foxbox terminaluose. Prie terminalo atsidaryk Foxpay programėlę, pasirink paslaugą „Įnešti grynuosius“. Sistema sugeneruos vienkartinį tik tau skirtą kodą, kurį reikės įvesti terminale. Paslauga yra visiškai nemokama.

Foxpay programėlėje gali labai greit atlikti pavedimą į populiarias el. pinigines, papildyti telefono sąskaitą ar nusipirkti žaidimų kodų vos vienu mygtuko paspaudimu. Pavyzdžiui PayPal, Webmoney ar Qiwi pinigines galima papildyti tiesiog akimirksniu ir tau nereiks kreditinės kortelės. Įkainiai yra nurodyti prie konkrečios paslaugos.

Pirmiausia reikės atsidaryti Foxpay sąskaitą savo vardu, o prie aktyvios asmeninės paskyros pridėti sąskaitą vaikui. Foxpay galima nustatyti vaiko sąskaitos limitus, reguliuoti virtualias paslaugas ir patogiai papildyti.  

Foxpay sąskaita fiziniams asmenims yra visiškai nemokama, kaip ir pavedimai. Verslo klientams taikome itin palankius įkainius. Daugiau gali sužinoti čia.