Apie mus

Veikla

Jau dešimtmetį teikiame įmokų surinkimo paslaugas verslui ir fiziniams asmenims. Mes deriname finansinę atsakomybę ir naujausias technologijas, todėl įsipareigojame savo klientams teikti ne tik patogias, greitas ir kokybiškas finansines paslaugas, bet nuolat tobulinti atsiskaitymo galimybes.

Produktai

Mes valdome tris prekinius ženklus, kurie glaudžiai bendrauja tarpusavyje. Tai Foxpay elektroninė piniginė, Foxtransfers įmokų surinkimo platforma e- komercijai ir Foxbox savitarnos terminalų tinklas, kuriame galima atlikti daugiau nei 70 finansinių operacijų.

Komanda

Foxpay darbuojasi profesionalių specialistų komanda, turinti daugiau nei 10 metų patirtį finansų, projektų valdymo, technologijų valdymo ir klientų aptarnavimo srityse. Džiaugiamės, kad kolektyvo nariai yra ilgamečiai darbuotojai, kurie drauge nuo pirmų įmonės įsikūrimo žingsnių.

Ateities vizija

Norime tapti lyderiaujančia ir unikalius sprendimus teikiančia Fintech bendrove, kuri atsakingai rūpinasi klientais, teikia išmanius ir pažangius spendimus verslui ir fiziniams asmenims. “Foxpay, UAB” licencijuota el. pinigų įstaiga, prižiūrima Lietuvos banko, priklausanti el. pinigų asociacijai.